Головна Технології Стрілець з дробовиком збиває російські дрони з українського літака Як-52 — близький погляд з неба

Стрілець з дробовиком збиває російські дрони з українського літака Як-52 — близький погляд з неба

by host

У соціальних мережах з’явилися фото та відео українського літака Як-52, який відомий полюванням на російські безпілотники в небі України. Маркування на фюзеляжі Як-52 вказують на кількість збитих дронів.

Стрілець з дробовиком збиває російські дрони з українського літака Як-52 — близький погляд з неба

Відео дає можливість роздивитися, що другий член екіпажу літака — стрілець зі звичайним дробовиком. Комбінація Як-52 з 50-річною історією та ручної стрілецької зброї виявилася ефективною проти розвідувальних безпілотників російських агресорів, які вкрай важко збивати іншими засобами.

Відмітки на борту літака вказують на щонайменше вісім БПЛА Zala та «Орлан», ліквідованих ним. Позначки з птахою та хмарою розповідають про безпілотники, знищені через природні обставини на очах екіпажу Як-52.

Стрілець з дробовиком збиває російські дрони з українського літака Як-52 — близький погляд з неба

Повідомлення про Як-52, котрий полює за БПЛА окупантів, з’явилися у квітні. Літак має швидкість до 250 км/год, тоді як можливості розвідувальних безпілотників росіян не перевищують 150 км/год. Цікаво, що вартість Як-52 є порівнянню з ціною збитих безпілотників, але все ж він має екіпаж.

Rheinmetall представив системи ППО SkyRanger 35 на шасі Leopard 2 — Україна отримає їх на іншій танковій платформі

Джерела: NV, Фокус

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.