Головна Технології Студенти створили навчальний ШІ і виграли $10 тис. А потім їх відсторонили за «шахрайство»

Студенти створили навчальний ШІ і виграли $10 тис. А потім їх відсторонили за «шахрайство»

by host

Студенти Університету Еморі (штат Джорджія, США) створили навчальний застосунок Eightball на основі штучного інтелекту і навіть отримали за це $10 тис.

Про них писали місцеві ЗМІ, університет демонстрував їх досягнення в соціальних мережах. Але вже через деякий час публікації почали видаляти, а їх самих відсторонили від навчання. Причина, нібито в порушенні «Кодексу честі» університету.

Самі розробники обурені цим рішенням й через суд вимагають $75 тис. компенсації, розповідає Insider.

Eightball: гроші, визнання й амбітні плани

Eightball — це вебсайт, на який ви можете завантажити навчальні матеріали і отримати асоціативні карти Студенти створили навчальний ШІ і виграли $10 тис. А потім їх відсторонили за «шахрайство»Інтелект-карта (ментальна карта, асоціативна карта) — це метод візуалізації даних, який допомагає структурувати інформацію та знаходити взаємозв’язки між її частинами. Вона являє собою блок-схему, яка має головну ідею (завдання), основні елементи та взаємозв’язки між ними. Асоціативні карти за задумом, повинні допомогти краще засвоїти навчальний матеріал.

Засновники Eightball рекламували застосунок як інструмент для навчання, а не як інструмент для створення шпаргалок.

Сам проєкт запустили у квітні 2023 року і його оцінили в університеті, зробивши тематичний допис в LinkedIn.

Про успіхи студентів написали й на вебсайті університету (але на цей момент публікацію видалили, лишилась тільки вебкопія).

Врешті-решт фаундери з застосунком виграли конкурс стартапів Pitch the Summit, отримавши $10 тис.

В планах було додавання нових функцій застосунку, зокрема ШІ-вчителя, якому можна поставити питання.

«На індивідуальному рівні, на рівні уряду та на рівні суспільства ми повинні розуміти штучний інтелект, бути дуже свідомими та дуже відповідальними», — заявляв у вже видаленій публікації один з авторів проєкту.

Порушили «Кодексу честі» університету

Але вже черед деякий час учасників проєкту відсторонили від занять. Мотивація — порушення «Кодексу честі». Університет попросив розробників негайно закрити Eightball, що вони й зробили.

Рада університету заявила, що Eightball вони створили з шахрайськими намірами.

Врешті-решт, студента-історика Бенджаміна Крейвера, який керував маркетингом платформи і одного з розробників відсторонили від навчання на семестр.

Наразі Бенджамін Крейвер вимагає в судовому порядку від суду компенсації збитків у розмірі $75 тис. В заяві він зазначає, що даний інцидент може завадити його планам вступити на навчання в юридичний ВНЗ й підкреслює, що так й не побачив ніяких доказів шахрайства.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.