Головна Технології Surface Laptop – власний Arm-ноутбук від Microsoft з автономністю 22 години та ціною від $1000

Surface Laptop – власний Arm-ноутбук від Microsoft з автономністю 22 години та ціною від $1000

by host

Водночас із презентацією бренда Copilot+ PC корпорація Microsoft також анонсувала власний ноутбук в рамках цієї концепції. Новий Surface Laptop — це ноутбук на базі архітектури Arm для споживачів. У нього є одна велика відмінність від Surface Laptop 6 for Business, анонсованого в березні — він оснащений чипом Qualcomm Snapdragon замість Intel Core Ultra. Компанія сподівається, що цей перехід зрівняє умови гри з потужними та ефективними ноутбуками Apple MacBook.

Новий Microsoft Surface Laptop пропонується у вигляді моделей з діагоналлю дисплея 13,8 та 15 дюймів. Максимальна яскравість становить 600 ніт. Компанія стверджує, що новинка «на 80% швидша, ніж наше попереднє покоління» і пропонує «до 22 годин локального відтворення відео». Ноутбук має тактильну сенсорну панель. На відміну від MacBook Air, Microsoft заявила, що пристрій підтримуватиме три 4K-монітори — на додачу до власного дисплея.

Surface Laptop – власний Arm-ноутбук від Microsoft з автономністю 22 години та ціною від $1000

Конфігурація може містити процесор Qualcomm Snapdragon X Plus або Elite, від 16 до 64 ГБ оперативної пам’яті та накопичувач місткістю від 256 ГБ до 1 ТБ. Пристрій оснащено сенсорним дисплеєм, модулем бездротового зв’язку Wi-Fi 7 та кнопкою Copilot. Система Copilot+ PC забезпечує доступ до функції Recall, яка дозволяє користувачам шукати інформацію в таких місцях, як програми, документи та папки, за допомогою Copilot. Surface Laptop забезпечить доступ до нативних версій флагманських програм Adobe: Photoshop, Lightroom, Firefly та Express доступні вже зараз, а Illustrator й Premiere Pro з’являться пізніше в червні. Microsoft каже, що системи Copilot+ PC отримають функції ШІ Windows раніше, ніж їхні аналоги з Intel.

Ціна Microsoft Surface Laptop починається з $999 за 13,8-дюймову модель та з $1199,99 – за 15-дюймову версію. Новинка вже доступна для попереднього замовлення, а фактичний продаж розпочнеться 18 червня.

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.