Головна Технології Тайвань посилив санкції проти росії — щоб обмежити використання технологій для виробництва зброї

Тайвань посилив санкції проти росії — щоб обмежити використання технологій для виробництва зброї

by host

Міністерство економіки Тайваню у вівторок заявило про розширення списку санкційних товарів для рф та білорусі з метою запобігти використанню тайванських високотехнологічних товарів у військових цілях.

Як повідомляє Reuters, Тайвань засудив атаку росії та вже приєднався до санкцій під керівництвом Заходу, хоча це значною мірою символічна дія, оскільки між островом та рф — мінімальна пряма торгівля.

Список включає обладнання для виробництва напівпровідників, у виробництві яких Тайвань є світовим лідером, а також певні хімічні речовини та ліки. Нові санкції відповідають тим, які вже оголосили Європейський Союз, Сполучені Штати та інші країни.

Раніше США, ЄС та інші країни з огляду на залишки зброї на українських полях склали «‎пріоритетний список» електроніки, механіки та обладнання, які широко використовуються в комерційних цілях і можуть бути використані для виготовлення зброї.

Заявки на експортні ліцензії «‎в принципі» не будуть схвалені, заявили в міністерстві. Війна в Україні викликає велику увагу на Тайвані, оскільки чимало людей проводять паралелі між тим, що відбувається тут, і тим, що може статися, якщо Китай коли-небудь застосує силу, аби отримати контроль над островом, який вважає своєю територією.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.