Головна Технології «Тамагочі» Rabbit R1 використовуватиме штучний інтелект від Perplexity

«Тамагочі» Rabbit R1 використовуватиме штучний інтелект від Perplexity

by host

Запуск Rabbit R1 на CES залишив багато питань, але бренд нарешті пролив світло на те, яка LLM (велика мовна модель) забезпечуватиме взаємодію пристрою з користувачами. Пристрій оснащуватиметься штучним інтелектом від Perplexity, стартапу з Сан-Франциско, який має амбіції обігнати Google у сфері ШІ та отримав інвестиції від NVIDIA та Джеффа Безоса.

Тамагочі зі штучним інтелектом: Rabbit за день продала 10 тисяч «‎кишенькових компаньйонів» R1

Perplexity надаватиме актуальні результати пошуку через помаранчевий пристрій Rabbit за $199. Перші 100 000 покупців R1 безплатно отримають один рік підписки Perplexity Pro, яка зазвичай коштує $200. Цей розширений сервіс має підтримку завантаження файлів, щоденну квоту на понад 300 складних запитів і можливість переходу на інші моделі ШІ (GPT-4, Claude 2.1 або Gemini), передає Engadget.

Rabbit R1, розроблений компанією Teenage Engineering, оснащений 2,88-дюймовим сенсорним екраном, колесом прокрутки, двома мікрофонами, динаміком, поворотною камерою та кнопкою Push-to-Talk. Завдяки використанню великої моделі дій (Large Action Model, LAM) цей спеціальний гаджет може виконувати такі завдання, як бронювання, пошук рецептів на основі наявних інгредієнтів, ідентифікація людей і об’єктів (включаючи предмети, скажімо, у холодильнику) або просто перевіряти факти.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.