Головна Технології техменеджер каже, що інтернет «стагнує», як і дослідження космосу після 1970-х років

техменеджер каже, що інтернет «стагнує», як і дослідження космосу після 1970-х років

by host

У вівторок виповнилось 35 років з моменту, коли відомий вчений-математик Тім Бернерс-Лі презентував своє бачення того, що згодом стане відомим як «Всесвітня павутина». Водночас головний технічний директор Akamai Роберт Блюмоф вважає, що після прориву і років розвитку, інтернет нині перебуває в стані стагнації.

«Наступні 35 років можуть бути диким розчаруванням», — сказав Блюмоф в інтерв’ю CNBC минулого тижня.

Він порівняв поточний стан інтернету з аерокосмічною промисловістю 1970-х років, інновації в якій зупинилися після випуску Boeing 747 та першої посадки на Місяці.

«Все це було в 60-х і 70-х роках», — зазначив Блюмоф. «Якби хтось заснув у 1975 році, а потім прокинувся й подивився на аерокосмічну сферу сьогодні, він був би шалено розчарований».

Блюмоф каже, що цілком можливо, що світ рухається в тому ж напрямку з телекомунікаціями.

«Можливо, ми вичерпали круту криву інновацій», — сказав він. «Можливо, ця крива пройшла повз нас. Можливо, ми прямуємо до плато. Закон Мура не діє».

Єдине, в чому Блюмоф вбачає розвиток на сьогодні, це ШІ. За його словами технологія може досягти значних успіхів у найближче десятиліття з появою генеративних алгоритмів. Однак навіть тоді штучному інтелекту, можливо, доведеться зробити крок назад, перш ніж стрибнути далеко вперед.

Водночас Блюмоф згадує й небезпеку моделей ШІ, зокрема в тому, що стосується порушення авторських прав.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.