Головна Технології The Last of Us Part II на ПК, Turok, Final Fantasy IX Remake тощо

The Last of Us Part II на ПК, Turok, Final Fantasy IX Remake тощо

by host

Сервіс SteamDB надає чимало корисної інформації про ігри як для рядових гравців, так і для представників галузі чи ЗМІ. Це скарбниця даних, яка роками була підключена до API Steam та збирала статистику, яка випливає з відносно прозорої платформи.

Нещодавно – і досить раптово – було запущено сайт EpicDB. Він забезпечував подібний сервіс для Epic Games Store, одного з провідних конкурентів Steam на ПК. Однак, як тільки він почав працювати, одразу в інтернет потрапила велика кількість подробиць про неопубліковані ігри, неопубліковані DLC та майбутні проєкти. Всі ці відомості були виявлені через API.

У величезному сховищі даних користувачі виявляють, що платформа EpicDB надає трохи більше інформації, ніж планувалося. Для кожного елемента, указаного в Epic Games Store, є додаткові відомості про гру, як-от її ефективність на платформі, коли вона була вперше створена як елемент у таблиці та коли вона востаннє оновлювалася – і як.

Завдяки цим додатковим відомостям вдалося з’ясувати, що готується вихід The Last of Us Part II на ПК, нова гра Turok від російської Saber Interactive, DLC для невипущеної гри Sonic x Shadow Generations, а також виявилися посилання на Final Fantasy IX Remake.

Більшість цікавого вмісту дещо прихована за кодовими назвами, але є багато, що можна легко розшифрувати. Деякі користувачі виявили згадки про Morrowind, і навіть є посилання на Bloodborne Remake, але багато хто припустив, що це підробка.

Після такої великої кількості зливів конфіденційної інформації роботу сайту EpicDB було припинено. Наразі невідомо, чи відновиться він в майбутньому.

Джерело: insider-gaming

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.