Головна Технології Ця камера з частотою 40 000 FPS вирішила фінал забігу на 100 метрів на Олімпійських іграх

Ця камера з частотою 40 000 FPS вирішила фінал забігу на 100 метрів на Олімпійських іграх

by host

Камера для фотофінішу Omega, яка знімає зі швидкістю 40 000 кадрів на секунду, допомогла американському легкоатлету Ноа Лайлзу здобути олімпійське золото в фіналі забігу на дистанції 100 метрів. Його конкурент, Кішан Томпсон з Ямайки, спізнився всього на п’ять тисячних часток секунди.

Ще 30 секунд після фінішу розгублені спортсмени споглядали на екран, аж доки судді не переглянули зображення, зняті камерою Omega.

Source: Yukihito Taguchi/USA TODAY NETWORK

Omega виступала офіційним хронометристом Олімпійських ігор протягом десятиліть, і цього року представила нову камеру, яка робить у чотири рази більше знімків за секунду (40 000 FPS), ніж попередня система, й до того ж має вищу роздільну здатність.

І Лайлз, і Томпсон подолали 100 метрів за 9,78 секунди — на знімку червоні лінії показують, чия частина тіла «показалась» першою на фініші:

Ця камера з частотою 40 000 FPS вирішила фінал забігу на 100 метрів на Олімпійських іграх

Камера називається Omega Scan ‘O’ Vision Ultimate і є значно модернізованою версією камери Scan ‘O’ Vision Myria на 10 000 FPS.

Загалом компанія привезла на Олімпійські ігри 350 тонн спорядження, включаючи 200 км кабелю та 550 хронометрів (55 з них призначені для легкої атлетики — більше, ніж для будь-яких інших подій). Окрім камер високої чіткості Omega використовує моделі штучного інтелекту для відстеження спортсменів та обладнання в режимі реального часу, надаючи детальні показники продуктивності в різних видах спорту.

Джерело: PetaPixel

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.