Головна Технології Творець C++ розкритикував уряд США за заклики відмовитись від «небезпечної мови програмування»

Творець C++ розкритикував уряд США за заклики відмовитись від «небезпечної мови програмування»

by host

Автор C++ Б’ярн Страуструп розкритикував уряд США, який закликав розробників використовувати «безпечні для пам’яті» мови програмування та уникати використання вразливих, таких як C++ і C.

«Я вважаю дивним те, що автори цих постанов не помічають сильних сторін сучасного C++ і зусиль, спрямованих на забезпечення безпеки», – зазначив у коментарі для InfoWorld  Страусруп.

Розробник вказав на, його думку, сильні сторони C++ — постійне підвищення рівня безпеки з дати створення, 1979 року і дотепер.

«Просто порівняйте мову K&R C із найдавнішою C++, а ранню C++ із сучасною C++. Мій виступ на CppCon 2023 окреслює цю еволюцію. Багато якісних C++ написано з використанням методів, заснованих на RAII (Resource Acquisition Is Initialization), контейнерах і покажчиках керування ресурсами», – сказав він.

Б’ярн Страуструп розповів і про зусилля заради підвищення безпеки мови програмування.

  • З мільярдів рядків C++ лише деякі повністю відповідають сучасним інструкціям, і уявлення людей про те, які аспекти безпеки важливі, відрізняються. Потрібно уточнювати інформацію.
  • Profiles — це фреймворк для визначення того, що гарантує фрагмент коду, і дозволяє реалізаціям їх перевіряти. На веб-сайті комітету зі стандартів мови програмування WG21 є документи, які описують це. Profiles дозволяє поступово вдосконалювати безпеку.  Наприклад, відносно швидко усувати більшість помилок діапазону.

 «Моя довгострокова мета щодо C++ полягає в тому, щоб C++ забезпечував безпеку типів і ресурсів, коли й де це необхідно», — резюмував девелопер.

Нагадаємо, у новому звіті Офіс національного кібердиректора Білого дому (ONCD) закликав розробників використовувати «безпечні для пам’яті мови програмування» і відмовитися від інструментів на C або C++.  Порада є кроком до «захисту будівельних блоків кіберпростору».

На думку уряду,  C та C++ дозволяють довільну арифметику з вказівниками з прямими адресами пам’яті без перевірки меж.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.