Головна Технології У Facebook залишать дипфейк Джо Байдена, на якому він «торкається» грудей онуки

У Facebook залишать дипфейк Джо Байдена, на якому він «торкається» грудей онуки

by host

Наглядова рада Meta вирішила, що відео може залишитись у Facebook, однак примусить компанію оновити свою «непослідовну» політику.

В оригіналі на відео були показані кадри жовтня 2022 року, де президент США супроводжує на перше голосування свою онуку та чіпляє на її одяг наклейку з написом «I voted» («Я проголосувала»). Згодом один з користувачів Facebook додав відредаговану версію, на якій Джо Байден нібито кілька разів торкається грудей дівчини. В описі до відео президента США назвали «хворим педофілом», а тих, хто за нього голосував — «психічно хворими».

Як повідомляє Engadget, наглядова рада Meta, яка розглянула інцидент, нещодавно прийшла до рішення, що відео у Facebook таки може залишитися. У звіті кажуть, що воно не порушує політику компанії щодо маніпулювання ЗМІ, оскільки «не було редаговано за допомогою інструментів штучного інтелекту, а також тому, що редагування було очевидним і навряд введе в оману більшість користувачів».

Водночас наглядова рада стурбована саме змістом політики Meta, яка, на їхню думку, є «непослідовною, позбавленою переконливого обґрунтування та неналежним чином зосередженою на тому, як було створено контент, а не на тому, якій конкретній шкоді потрібно запобігти (наприклад, щодо виборчих процесів).

«Meta повинна терміново переглянути цю політику, враховуючи велику кількість виборчих процесів у 2024 році».

Рада також пропонує Meta «застосувати мітку, яка вказує на те, що вміст багатошаровий і може ввести в оману». В компанії нині кажуть, що «переглядають вказівки Наглядової ради та нададуть публічну відповідь» протягом наступних 60 днів.

Щодо модерації Facebook питання виникають регулярно, зокрема й в українських користувачів, яких часто блокують за поширення інформації про війну.

Автоматизовані інструменти Meta видалили контент про війну між Ізраїлем і ХАМАС, що не порушував її правил

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.