Головна Технології У Нью-Йорку запустили дрони для сповіщення про катастрофи, але вони «кричать» незрозумілою іспанською

У Нью-Йорку запустили дрони для сповіщення про катастрофи, але вони «кричать» незрозумілою іспанською

by host

Нова система попередження в Нью-Йорку мала б сповіщати мешканців про небезпечні ситуації, але в мовних налаштуваннях дронів щось пішло не так.

Зокрема в середу, під час попередження про шторм, дрони використали англійську та іспанську — при чому останню не могли зрозуміти навіть носії, про що написала одна з мешканців міста у Twitter.

Здавалось, що роботизований голос читає як людина, яка вперше в житті побачила текст іспанською. І ситуація могла б видатись смішною, якби дрони оголошували, наприклад, рекламне повідомлення, однак їх головне завдання — сповіщати людей про небезпеку і в деяких випадках про евакуацію.

Зак Іскол, комісар відділу Управління надзвичайними ситуаціями Нью-Йорка, у відповіді до допису на X визнав помилку:

«Дуже пишаюся роботою, яку виконала наша команда з підготовки до цього шторму, але цієї ситуації не повинно було статися, і ми подбаємо про те, щоб вона не повторювалась», — написав Іскол.

Вперше про нову безпілотну систему оповіщення повідомила New York Times у вівторок. У місті їх запустили близько 13:00, аби мешканці мали час підготуватись до сильної бурі. Ідея запуску дронів належала меру Нью-Йорка Еріку Адамсу — так само він раніше запустив робота-охоронця, який патрулював станцію метро Times Square, і суперечливого «Spot Robot», також відомий як «Digidog», для Департаменту поліції Нью-Йорка.

190-кг робот-поліцейський патрулюватиме станцію метро під Таймс-Сквер у Нью-Йорку. Він більше схожий на роздутого R2-D2

Джерело: Engadget

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.