Головна Технології У підробній відеокарті ASUS NVIDIA RTX 4090 був чип від 3080 Ti зі зміненим маркуванням

У підробній відеокарті ASUS NVIDIA RTX 4090 був чип від 3080 Ti зі зміненим маркуванням

by host

Шахрайство з чипами розповсюджене на ринку комп’ютерних компонентів. Ремонтний сервіс Northwestrepair показав відеокарту ASUS NVIDIA RTX 4090 TUF з графічним процесором від менш потужної моделі попереднього покоління.

Деякі спроби шахрайства з підміною пам’яті або процесорів легко помітити одразу, але у цьому випадку невідповідність чипа приховувала система охолодження та фальшиве маркування. Виріб, що здавалося абсолютно новою відеокартою RTX 4090, на якій навіть була захисна плівка, мав процесор від RTX 3080 Ti.

У підробній відеокарті ASUS NVIDIA RTX 4090 був чип від 3080 Ti зі зміненим маркуванням

Після видалення GPU та його ретельного огляду стало зрозуміло, що процесор, позначений як AD102, насправді був чипом GA102, який має майже такий самий розмір (628 мм² проти 608 мм²), тому підробка не одразу стає очевидною. Процесор був відполірований, на ньому лазером було зроблене нове гравіювання.

У підробній відеокарті ASUS NVIDIA RTX 4090 був чип від 3080 Ti зі зміненим маркуванням

Також з’ясувалося, що принаймні один із модулів пам’яті був не 2 ГБ, а 256 МБ, тобто це була аж ніяк не пам’ять GDDR6X. Причина, чому використовувався GA102, полягає в тому, що цей процесор сумісний з AD102. Той самий графічний процесор використовується в RTX 3090 Ti, який часто вважається тестовою версією відеокарт RTX 4090.

Тож чому шахраї докладають стільки клопоту, щоб підробити RTX 4090 і продати картку? Залежно від того, де його було придбано, покупці можуть опинитися в невигідному становищі під час оскарження придбання. Крім того, продавці можуть розраховувати на необізнаних покупців, перекладаючи на них провину за несправність відеокарти, що призводить до самостійного платного ремонту.

Майнери та несумлінні продавці фарбують відеокарти, а потім продають як нові

Джерело: VideoCardz

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.