Головна Технології Український стартап Bluedot, що просуває ШІ-розширення для Chrome, залучив $600 тис. інвестицій при оцінці у $5 млн

Український стартап Bluedot, що просуває ШІ-розширення для Chrome, залучив $600 тис. інвестицій при оцінці у $5 млн

by host

Стартап Bluedot створює розширення для браузера Google Chrome, яке нотує зустрічі Google Meet за допомогою штучного інтелекту. Наприкінці квітня компанія зібрала $600 000 «ангельських» Український стартап Bluedot, що просуває ШІ-розширення для Chrome, залучив $600 тис. інвестицій при оцінці у $5 млнУкраїнський стартап Bluedot, що просуває ШІ-розширення для Chrome, залучив $600 тис. інвестицій при оцінці у $5 млнАнгели бізнесу — заможні люди, які вкладають кошти у стартап, як правило в обмін на конвертований борг або частку в компанії. Існує тенденція до організації їх в ангельські групи або ангельські мережі.
інвестицій під час раунду pre-seed оціненого у $5 млн.

Кошти надійшли від інвесторів з України, США, Англії, Франці та Німеччини. Серед інвесторів засновник Codility Грег Джекакі, засновник YouScan Алекс Орап, засновник GL trade Луї-Крістоф Лоран, колишній продакт лід Taxfix Даніель ШуХі, засновниця YCBM Бріджит Гарріс, а також Збігнєв Лукасяк, Андрій Скоропад, Іван Когут та Томас Джеймс.

Зібрані кошти витратять для посилення команди та маркетингу. Наразі стартап цікавить не тільки закордонних, а й українських інвесторів — сервіс пропонує запис розмов українською мовою. Робота над розширенням Bluedot для Chrome стартувала півтора року тому, повноцінний запуск відбувся минулого року. Компанія швидко зростає та розширюється, активно залучає клієнтів з Європи та США.

«Ми створюємо найбільш захищений рекордер для мітингів на європейському ринку. За допомогою нашого розширення можна записати мітинг, який згодом буде транскрибований. На основі транскрипту створюються нотатки мітингу для різних кейсів використання, а також надається аналітика розмови та рекомендації», — кажуть у Bluedot.

Серед конкурентних переваг Bluedot відсутність необхідності у сторонньому боті як учаснику розмови, збереження даних на локальних європейських серверах, транскрибування українською, нідерландською, польською та іншими мовами Європи. Розширення має понад 1000 платних клієнтів, серед яких The New York Times, SalesForce та Etsy, UserTesting. Команда Bluedot складається з трьох співзасновників та ще однієї людини.

Джерело: AIN

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.