Головна Технології Усик перед боєм з Ф’юрі шукав спаринг-партнерів через «Тіндер для боксерів»

Усик перед боєм з Ф’юрі шукав спаринг-партнерів через «Тіндер для боксерів»

by host

Український боксер Олександр Усик перед підготовкою до бою з Тайсоном Ф’юрі за звання абсолютного чемпіону світу у надважкій вазі свайпав спаринг-партнерів в спеціальному застосунку Ready To Fight.

Про це розповіло видання Fortune.

37-річний українець перед вирішальним боєм в Ер-Ріяді відкрив додаток і знайшов спаринг-партнерів для свого тренувального табору.

«Я був трохи здивований, тому що всі хлопці, які провели ці тижні в моєму таборі, докладали максимум зусиль на рингу», — розповів Усик.

За його словами, «вони перевершили очікування».

Ready To Fight — «Тіндер» для боксерів

Усик розповів, що він був першим професійним боксером, який використовував застосунок для пошуку спаринг-партнерів перед боєм.

Ready to Fight працює за технологією блокчейн. Крім спаринг-партнера, застосунок допомагає знайти менеджера, агента, створити боксерську команду, отримати підтримку.

Застосунок заснували Олександр Усик і його менеджер Сергій Лапін. Платформа дебютувала в минулому році і вже має близько 100 000 користувачів.

Аналогічно популярному застосунку для знайомств, в Ready To Fight можна задати певні параметри та переглянути потенційних кандидатів.

Це дозволило Усику знайти високих спаринг-партнерів, схожих на Ф’юрі.

«Це була найкраща стратегія для моєї підготовки», — заявив Усик.

Ідея створення

Ідея створення застосунку виникла після реального випадку. Усик готувався до бою і заздалегідь домовився зі спаринг-партнерами. Проте раптово ці домовленності зірвалися і ніхто так і не з’явився.

Це й мотивувало Усика і Лапіна змінити деякі принципи роботу боксерського бізнесу. Застосунок має на меті створення унікальної платформи, заснованої на блокчейн-технологіях. Директор з маркетингу компанії Алан Дюран підкреслює, що їх мета — це «зламати систему».

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.