Головна Технології В Червоному морі перерізано інтернет-кабелі, що зв’язують Азію з Європою

В Червоному морі перерізано інтернет-кабелі, що зв’язують Азію з Європою

by host

В Червоному морі було перерізано 3 телекомунікаційні кабелі, які забезпечують роботу глобальної мережі інтернет. Мова йде про лінії на маршруті, який називають критичним для передачі даних між Азією та Європою. Пошкодження вплинуло на 25% трафіку, що проходить через Червоне море на лініях, що передають дані в Африку, Азію та Близький Схід.

Компанія Seacom, яка обслуговує Джібуті, заявила, що «початкове тестування вказує на те, що постраждалий сегмент знаходиться в межах морської юрисдикції Ємену в південній частині Червоного моря».

Минулого місяця міжнародно визнаний уряд Ємену заявив, що хусити планували атакувати інтернет-кабелі. Однак після пошкодження кабелів хусити заперечують диверсію зі свого боку. Вони звинуватили в пошкодженнях військові операції Великої Британії та США, не надавши жодних доказів.

Компанія Seacom повідомила, що перенаправляє трафік, який може змінити, хоча деякі сервіси не працюють. Водночас Tata Communications, яка є частиною індійського конгломерату і стоїть за лінією Seacom-TGN-Gulf, заявила, що «ініціювала негайні та відповідні заходи щодо виправлення ситуації» після того, як лінія була перервана.

Джерело: news.sky

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.