Головна Технології В iOS 18 та macOS 15 з’явилась функція Rotate Wi-Fi Address для обмеження відстеження пристрою

В iOS 18 та macOS 15 з’явилась функція Rotate Wi-Fi Address для обмеження відстеження пристрою

by host

В нових операційних системах iOS 18, iPadOS 18 та macOS 15 Sequoia компанія Apple замінила опцію Private Wi-Fi Address на нову функцію Rotate Wi-Fi Address. Вона покликана мінімізувати можливість відстеження.

Apple каже, що функція Rotate Wi-Fi Address доступна під час доступу до налаштувань будь-якої мережі Wi-Fi. Вона змінює вашу адресу Wi-Fi у довільний час.

Зміна адреси Wi-Fi допомагає зменшити ймовірність відстеження. Відстеження може відбуватися, коли ваша адреса завжди відображається однаковою для інших пристроїв і людей, які користуються тією ж мережею, що й ви.

Попередні налаштування Private Wi-Fi Address призначало різну MAC-адресу пристрою для кожної мережі Wi-Fi, до якої він підключався.

Rotate Wi-Fi Address, як і Private Wi-Fi Address, ─ це окремі можливості від додаткової опції Limit IP Address Tracking, яку можна ввімкнути для Mail та Safari.

Джерело: macrumors

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.