Головна Технології В Китаї створили «супер SIM-карту» для інтернету речей – з ядром RISC-V, в 10 разів більшою пам’яттю та підтримкою NFC

В Китаї створили «супер SIM-карту» для інтернету речей – з ядром RISC-V, в 10 разів більшою пам’яттю та підтримкою NFC

by host

China Mobile анонсувала свою майбутню «супер SIM-карту» CC2560A. Це перша у світі SIM-карта з ядром RISC-V. Фактично, CC2560A — це продукт для Інтернету речей, який покращує всі аспекти традиційної SIM-карти. Новинка має більше пам’яті, кращі алгоритми безпеки та нові функції, такі як підтримка NFC.

Завдяки одному ядру RISC-V, що працює на частоті 120 МГц, нова SIM-карта пропонує в 10 разів більшу швидкість передачі даних, ніж стандартна SIM-карта, та приблизно у 2 рази більшу, ніж поточні супер SIM-карти високого класу, які вже використовуються у сфері Інтернету речей. Місткість вбудованої флешпам’яті SIM-карти RISC-V у 2,5 МБ також у 10 разів перевищує пам’ять стандартної SIM-карти та вдвічі більше, ніж в інших супер SIM-карт.

Приклади використання супер SIM-карти від China Mobile включають електронні студентські квитки, цифрові ключі від автомобіля, громадський транспорт та інші випадки контролю доступу.

Однак майбутні інновації на чипі можуть не побачити світ. Річ у тім, що влада США намагається блокувати доступ Китаю до протоколу RISC-V.

Джерело: tomshardware

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.