Головна Технології В російському єйську знищено 120 «Шахедів» та інших БПЛА — уточнені дані ВМС ЗСУ про удари в ніч на 21 червня

В російському єйську знищено 120 «Шахедів» та інших БПЛА — уточнені дані ВМС ЗСУ про удари в ніч на 21 червня

by host

Військово-морські сили ЗСУ уточнили дані щодо удару по складах БПЛА в російському єйську в ніч на 21 червня. За новою інформацією, знищено 120 безпілотників, «Шахедів» та інших, а також інструктори та технічний персонал бази.

Отже, силами та засобами ВМС ЗСУ та СБУ, були уражені об’єкти на полігоні 726-го навчального центру ППО (в/ч 33859) у єйську, в краснодарському краї росії. Центр навчав військових держави-агресора використовувати різні види БПЛА. Внаслідок ударів знищені:

  • Дронів Shahed-136 («Герань-2») – 20
  • Ударних дронів «Ланцет» – 50
  • Розвідувальних дронів «ZALA» – 40
  • Розвідувальних дронів «SuperCam» — 10

Наслідки удару підтверджує ефектне порівняння супутникових фото до та після. Руйнування дійсно здаються масштабними.

Раніше ВМС підтвердили знищення складу «Шахедів» та супутньої інфраструктури. Уражено місця зберігання та підготовки до застосування БПЛА, навчальні корпуси, пункти управління та зв’язку розрахунків безпілотників. Також було знищено кваліфікованих інструкторів, які готували персонал обслуговування пусків БПЛА та курсантів, яких навчали завдавати ударів по території України.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.