Головна Технології В США продають патрони у торговельних автоматах — штучний інтелект перевіряє вік

В США продають патрони у торговельних автоматах — штучний інтелект перевіряє вік

by host

В Оклахомі, штат Алабама, США, з’явилися торгові автомати, які продають патрони — штучний інтелект перевіряє обличчя та документи покупців. Компанія American Rounds, каже, що використовує штучний інтелект та технології розпізнавання обличчя, щоб перевірити вік покупців.

Американці дуже люблять зброю. Половина з них кажуть, що мають вдома зброю, США випереджають усі інші країни на Землі, коли йдеться про щільність зброї у населення (друга країна за кількістю зброї, Ємен, має її набагато менше). США — єдина країна, яка має більше зброї на руках, ніж людей. Тож поява набоїв у торговому не дивує, хоч і викликає занепокоєння.

У США напрочуд мало правил щодо купівлі боєприпасів, але є вікові обмеження. Федеральний закон передбачає, що покупцю має бути не менше 18 років, щоб купувати боєприпаси для довгомірної зброї, як-от гвинтівки та дробовики, і 21 рік — для пістолетів.

«Наші розумні роздрібні автоматичні дозатори боєприпасів мають вбудовану технологію штучного інтелекту, можливість сканування карток і програмне забезпечення для розпізнавання облич. Кожна частина програмного забезпечення працює разом, щоб перевірити, чи особа, яка користується автоматом, збігається зі сканованою інформацією», — йдеться на сайті компанії.

Наразі автоматичний продаж набоїв доступні в шести місцях в Оклахомі та Алабамі. У п’ятницю магазин у Таскалузі вилучив один з автоматів після того, як «законність машини була поставлена ​​під сумнів» на засіданні міської ради. Юридичний відділ міста визнав, що автомати законні, якщо вони відповідають належним вимогам зонування. У магазині заявили, що «вилучили машину 3 липня через відсутність продажів».

В Японії запустили торговий автомат з процесорами Intel замість іграшок — робочий Core i7-8700 обійдеться у $3,25 (але є нюанс)

Джерело: Gizmodo

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.