Головна Технології В США стався масовий збій у роботі мобільних операторів

В США стався масовий збій у роботі мобільних операторів

by host

В четвер велика кількість користувачів американського оператора мобільного зв’язку AT&T стикнулася з проблемами при спробі здійснити виклики, посилання повідомлень та звернень до екстрених служб. Проблеми зі зв’язком спостерігаються у великих містах США, включно з Сан-Франциско.

Згідно з даними Downdetector, близько 8:15 ранку за східним часом (15:15 за Київським часом) було зареєстровано понад 73 тис. інцидентів, і збій триває щонайменше 5 годин.

AT&T повідомила, що деякі її клієнти зіткнулися з перебоями, і вона «терміново працює» над відновленням обслуговування.

«Ми заохочуємо використовувати Wi-Fi-телефонію, доки послуга не буде відновлена», – йдеться в повідомленні.

Збій вплинув на здатність людей зв’язуватися зі службами екстреної допомоги за номером 911. Відповідні заяви опублікували пожежні служби та департаменти поліції.

Ба більше, зі збоями в роботі стільникового зв’язку зіткнулися користувачі всіх великих операторів в США. За даними Downdetector, проблеми також спостерігаються у клієнтів Verizon, T-Mobile та UScellular. Отже, проблема має глобальний характер, а не обмежується одним оператором AT&T.

Хоча T-Mobile і Verizon заявили, що їхні мережі працюють нормально, а збій потенційно пов’язаний зі спробами клієнтів підключитися до інших мереж.

Джерело: reuters

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.