Головна Технології В Україні схвалюють 93% заявок на зброю, а кількість запитів на місяць зросла майже вдвічі, — Опендатабот

В Україні схвалюють 93% заявок на зброю, а кількість запитів на місяць зросла майже вдвічі, — Опендатабот

by host

Українці активно подають заявки на отримання зброї, і більша частина з них схвалюється. За вісім місяців, з червня минулого року, коли запрацював Єдиний реєстр вогнепальної зброї, по лютий 2024 надійшло 226 тис. заявок на володіння нею, з них були схвалені 93% — 210 тис.

Кількість заявок на дозвіл володіти зброєю з часом зростає. За три місяці спочатку роботи реєстру надійшло понад 57 тис. заявок, зі схваленням 87%. Наступні п’ять місяців показали зростання кількості заявок до понад 168 тис., з яких схвалили 95%.

У перші три місяці Єдине вікно було головним джерелом надходження заявок на зброю. За весь час цим способом скористалися понад 65 тис. людей. Втім, пізніше популярність сайту знизилася до 31,1% заяв. Чатбот допоміг надіслати звернення 14 тис. людей, але згодом його доля впала з кожної шостої заявки до 6,9%. Наразі більшість українців звертаються за дозволом на зброю офлайн, це 61,9%.

Єдиний реєстр вогнепальної зброї в електронному вигляді працює з 23 червня. Онлайн можна створити заявку на дозвіл на носіння, зберігання та придбання зброї, продовжити дозвіл, або повідомити про зміну місця проживання, як місця зберігання зброї. Також сервіс надає користувачеві інформацію про зареєстровану на нього зброю.

Джерело: Опендатабот

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.