Головна Технології В YouTube з’являється власна система перевірки фактів – користувачі додаватимуть примітки до дезінформації у відео

В YouTube з’являється власна система перевірки фактів – користувачі додаватимуть примітки до дезінформації у відео

by host

Команда YouTube почала новий експеримент, який покликаний боротися з розповсюдженням фейків та дезінформації на платформі.

В рамках експерименту YouTube дозволить додавати примітки до загальнодоступних відео. Здається, що ця функція дуже схожа на Community Notes в X (Twitter). По суті, це дозволяє глядачам додавати контекст до конкретної заяви у відео, щоб інші глядачі могли краще знати факти, які подаються у відео. Якщо у ролику ведучий припустився помилки чи свідомо поширює неправдиву інформацію, за допомогою нотаток можна вказати на невірні дані.

Наразі ця функція тестується в США для «обмеженої кількості співавторів», які розмовляють англійською. Щоб доповнити інформацію у ролику, відповідний користувач має подати примітку, пов’язану з претензією на конкретне відео. Ця примітка буде передана сторонньому експерту. Потім ці оцінювачі вирішуватимуть, чи має примітка бути загальнодоступною.

Якщо примітка стане загальнодоступною, інші глядачі можуть оцінити її одним із трьох способів: «корисна», «частково корисна» або «некорисна». Вони також зможуть надати власний контекст і джерела, які пояснюють, чому вони присвоїли такий рейтинг. Надалі алгоритм вирішуватиме, які нотатки публікувати. Цей алгоритм є адаптивним, тому якщо деякий час нотатку оцінюють як «некорисну», але потім багато людей починають оцінювати її як «корисну» через появу нової інформації, алгоритм відреагує на це належним чином.

Якщо експеримент буде визнаний успішним, широка громадськість повинна почати бачити примітки на деяких відео «у найближчі тижні та місяці».

Джерело: androidauthority

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.