Головна Технології Vaio Vision+ 14 — найлегший у світі портативний 14-дюймовий монітор за ціною $340

Vaio Vision+ 14 — найлегший у світі портативний 14-дюймовий монітор за ціною $340

by host

Vaio оголосила про створення найлегшого у світі портативного монітора. Новий Vaio Vision+ 14 важить лише 325 г та має товщину 3,9 мм (в найтоншому місці). При цьому виробник заявляє про міцну конструкцію та пристойні характеристики.

Vaio Vision+ 14 - найлегший у світі портативний 14-дюймовий монітор за ціною $340

Портативний монітор Vaio Vision+ 14 має 14-дюймову панель з роздільною здатністю 1920×1200 пікселів (співвідношення сторін 16:10). Дисплей забезпечує “високу яскравість, широкі кути огляду, широку колірну гамму”, але конкретні параметри не зазначаються. Також повідомляється про антивідблискове покриття. Пристрій отримав 2 порти USB Type-C, в тому числі з наскрізним PD. Для роботи монітора достатньо лише 10 Вт енергії, але для наскрізного PD і зарядки ноутбука рекомендується не менше 65 Вт.

Vaio Vision+ 14 - найлегший у світі портативний 14-дюймовий монітор за ціною $340

Новинка має розміри 312,0×211,1х3,9~12,4 мм. В ширшій частині розмістились роз’єми, електронні компоненти та підставка, яка дозволяє встановити дисплей горизонтально поруч з ноутбуком. За необхідності Vaio Vision+ 14 можна розмістити над дисплеєм ноутбука. В комплект постачання входить захисний чохол. Він додає розмірів (334×222 мм) та ваги дисплея, адже сам лише чохол важить більше, ніж дисплей – 440 г. А загальна вага збільшується до 765 г. Проте виробник заявляє про високу довговічність новинки, так що можна наважитися покласти Vaio Vision+ 14 в сумку до ноутбука без захисного чохла.

Портативний дисплей Vaio Vision+ 14 надійде у продаж в Японії за ціною близько $340. Інформація про ціни та строки початку продажу в інших регіонах поки не повідомляється.

Джерело: tomshardware

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.