Головна Технології Veo — нова нейромережа Google, що створює «високоякісні» відео 1080p тривалістю понад 60 секунд

Veo — нова нейромережа Google, що створює «високоякісні» відео 1080p тривалістю понад 60 секунд

by host

Відповідь Google на Sora від OpenAI не забарилась — компанія представила ШІ-генератор Veo, здатний створювати високоякісні відео.

Google стверджує, що Veo має «досконале розуміння природної мови та візуальної семантики», яке надає йому змогу створити будь-які відео 1080p, що можуть тривати «понад хвилину». Генератор також розуміє кінематографічні та візуальні техніки, як-от концепцію покадрової зйомки.

Google представила приклад співпраці з Veo — промо, створене творчою студію американського актора та коміка Дональда Гловера:

За словами Google, Veo може симулювати реальну фізику краще, ніж попередні моделі із значно якіснішими результатами.

«Кожен стане режисером, і кожен має стати режисером», — каже Гловер у відео, відпрацьовуючи аванс Google. «В основі всього цього лежить проста розповідь».

Відсьогодні Veo буде доступний у інструменті Google VideoFX для деяких творців, і компанія каже, що він також з’явиться в YouTube Shorts та інших продуктах. Звучить цікаво, оскільки вбудований генератор відео може дати фору YouTube в одвічній боротьбі з TikTok.

Переглянути більше прикладів з роботою Veo можна тут.

Google також представила Imagen 3, як свою «найякіснішу» модель з перетворення тексту в зображення — із «неймовірним рівнем деталізації» для «фотореалістичних зображень» і меншою кількістю артефактів; і Music AI Sandbox — набір інструментів, які можуть допомогти у створенні пісень і ритмів.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.