Головна Технології Відеокарта Adreno X1 у Snapdragon X Elite — Qualcomm розкрила деталі

Відеокарта Adreno X1 у Snapdragon X Elite — Qualcomm розкрила деталі

by host

За кілька днів до офіційного запуску ноутбуків з Qualcomm Snapdragon X компанія розкрила більше деталей про графічну архітектуру Adreno X1. Це перше покоління інтегрованої графіки для процесорів серії X для Windows. Цифра «1» позначає покоління, наступники якого будуть називатися Adreno X2 тощо. Найвища конфігурація, X1-85, включає «8» для рівня GPU та «5» для самого чипа.

Графічний процесор Adreno X1 містить до 6 шейдерних процесорів, які об’єднують 1536 ALU FP32 і здатні обробляти 96 текселів за цикл. Він може похвалитися продуктивністю до 4,6 TFLOPS на піку та може обробляти до 72 гігапікселів на секунду.

Відеокарта Adreno X1 у Snapdragon X Elite — Qualcomm розкрила деталі

Adreno X1 підтримує основні графічні API, включаючи DirectX 12.1 (Shader Model 6.7), DirectX 11, Vulkan 1.3 та OpenCL 3.0. Компанія надала порівняння X1-85 з Core Ultra 7 155H (з 8 ядрами Xe), хоча повні характеристики еталонної платформи не доступні. Qualcomm стверджує, що Adreno X1-85 може зрівнятися або перевершити графіку Intel у кількох іграх з роздільною здатністю 1080p. Проте деталі щодо налаштувань невідомі.

Відеокарта Adreno X1 у Snapdragon X Elite — Qualcomm розкрила деталі

Крім того, Qualcomm показала Adreno Control Panel, програму для оптимізації ігор та оновлення драйверів зі щомісячними оновленнями. Це схоже на те, що пропонують більші постачальники відеокарт. Ноутбуки з Qualcomm Snapdragon X офіційно з’являться у продажу 18 червня. Споживачі вже можуть попередньо замовити нові системи, але варто дочекатися незалежних тестів.

За п’ять років 50% ПК будуть з ARM-процесорами — кажуть CEO ARM та Qualcomm

Джерело: VideoCardz

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.