Головна Технології Відеокарта NVIDIA GTX 1080 Ti продавалася за $1,63 — але була неконкурентною через доставлення

Відеокарта NVIDIA GTX 1080 Ti продавалася за $1,63 — але була неконкурентною через доставлення

by host

Відеокарта NVIDIA GTX 1080 Ti продавалася за $1,63. Відвідувач американського онлайн-магазина Newegg поділився фото знайденої пропозиції (зараз товар видалений). На жаль, за доставлення відновленої NVIDIA GTX 1080 Ti треба було заплатити $400, що робить її неконкурентоспроможною порівняно з іншими такими відеокартами на Newegg. Сплатити за відеокарту можна було чотирма платежами по $0,41.

У картці товару не було жодної інформації про саму відеокарту, крім того, що це 1080 Ti з 11 ГБ вбудованої пам’яті. На фотографіях зображена MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio, яка коштувала $799, коли вона була випущена 7 років тому — у ці часи це була чи не найвища вартість споживчих відеокарт.

Відеокарта NVIDIA GTX 1080 Ti продавалася за $1,63

Продавець Creator Store обіцяв, що відеокарта буде «80–90% новою», у гарному стані та зі 100% тестуванням перед виправленням. Creator — це шанхайський бренд «молодої моди», який також продає низку компонентів для ПК. Оцінка 3,7 бала не найнижча та свідчить, що магазин принаймні, не є на 100% шахрайським.

Серед товарів з вартістю доставлення $400 — ігровий ПК, гарнітура Vive Pro VR та деякі карти розширення PCIe. Інші товари не доставляються за $400, але ціни, схоже, написані навмання. Твердотілий накопичувач Samsung на 2 ТБ продається лише за $80, поряд з ним фігурка трансформера за $500.

Тим, хто сподівався на дешевше доставлення самовивозом, теж не пощастило. NVIDIA GTX 1080 Ti за $1,63 була доступна лише для доставлення у США. Creator Store дійсно пропонує безкоштовне повернення протягом 30 днів, але його політика повернення здається надто складною, з кількома простими способами уникнути повернення. Ймовірно, $400 також ніхто повертати не збирався.

Прессекретар Newegg відповів на запит Tom`s Hardware: товар порушує політику маркетплейса та буде видалений, що й сталося через кілька годин.

Обрали NVIDIA — відеокарти MSI Radeon RX зникають

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.