Головна Технології Vodafone отримав код мережі 075 місткістю 10 млн номерів

Vodafone отримав код мережі 075 місткістю 10 млн номерів

by host

Як і очікувалося, НКЕК своїм рішенням дозволила оператору Vodafone користування додатковим ресурсом нумерації коду мережі мобільного зв’язку на території України. Завдяки цьому оператор зможе використовувати ще один код з «п’ятіркою» ─ 075.

«Комісія прийняла рішення видати оператору дозвіл на користування кодом мережі призначення 75 для мережі мобільного зв’язку з абонентською ємністю 10 000 000 негеографічних номерів для надання електронних комунікаційних послуг на території України строком на 5 років», ─ йдеться в рішенні НКЕК.

Компанія повідомила, що вона розпочинає впровадження нового номерного ресурсу в усі внутрішні системи та послуги. До кінця року в абонентів з’явиться можливість обирати номер, який починається на +380 75.

Vodafone вже має в розпорядженні чотири номерні коди: 050, 066, 095, 099. Додатковий ресурс нумерації значно збільшує вибір бажаної комбінації цифр для нових та діючих абонентів компанії. Місткість мережі для нового коду 075 становить 10 млн номерів.

Слід зазначити, що у своїй заяві Vodafone вказав, що наразі він використав близько 80% номерного ресурсу у вже наявних кодах мережі 50, 66, 95 та 99, кожний з яких має місткість 10 млн номерів.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.