Головна Технології Vodafone запустив послугу порівняння тарифів на мобільний зв’язок — серед усіх українських операторів

Vodafone запустив послугу порівняння тарифів на мобільний зв’язок — серед усіх українських операторів

by host

Потрібно лише перейти на сайт Vodafone, відкрити сторінку Підбір тарифу та ввести суму, яку ви готові щомісяця витрачати на послугу мобільного зв’язку.

Далі вам запропонують усі доступні тарифи в цій ціновій категорії. Наприклад, за обмеженням до 100 грн сайт пропонує найдешевші варіанти від усіх трьох українських операторів (попри те, що в Київстара плата за 4 тижні стартує від 175 грн). Інформація включає вартість, що доступна клієнтам при переході з одного оператора на інший без зміни номера, обсяг хвилин та інтернету, кількість застосунків, що доступні для безлімітного користування в тарифах тощо.

Послуга буде корисна для абонентів, які розмірковують про зміну оператора зі збереженням номера за допомогою послуги MNP.  Vodafone на цю мить пропонує знижку до 40% в тарифах передплати протягом перших 6 місяців на послуги мобільного зв’язку при переході.

Нагадаємо раніше НКЕК дозволила оператору Vodafone використати додатковий код мережі 075 місткістю 10 млн номерів.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.