Головна Технології Втрата Apple — виграш для Huawei. Продажі iPhone в Китаї обвалились на 19%, тоді як місцевий бренд фіксував зростання на 70%

Втрата Apple — виграш для Huawei. Продажі iPhone в Китаї обвалились на 19%, тоді як місцевий бренд фіксував зростання на 70%

by host

Apple стикається з дедалі сильнішою конкуренцією у Китаї — зокрема, з боку вітчизняного виробника смартфонів Huawei.

Згідно з даними Counterpoint, продажі iPhone впали на понад 19% у перші три місяці 2024 року, тоді як продажі смартфонів Huawei за цей самий час зросли на 69,7%. Такі показники багато в чому зумовлені запуском Huawei Mate 60 із високоякісним чипом, що підтримує 5G.

З 2019 року США запровадили санкції проти китайської компанії, заблокувавши доступ до важливих технологій та майже знищивши її бізнес смартфонів. Тепер Huawei повернулася і нині є четвертим за величиною виробником смартфонів у Китаї (Apple поки на третьому місці).

«Продажі Apple знизилися протягом кварталу, оскільки повернення Huawei безпосередньо вплинуло на компанії у преміумсегменті», — сказав Іван Лам, старший дослідницький аналітик Counterpoint Research. «Крім того, попит на заміну Apple дещо знизився порівняно з попередніми роками».

Лам додає, що виробник iPhone все ще може побачити відновлення в Китаї з випуском флагманських пристроїв в нових кольорах, запуском агресивних знижок та впровадження ШІ-функцій у смартфони (їх обіцяють представити на WWDC у червні).

Якщо зважати на загальну картину з продажів смартфонів у Китаї, то вони зросли на 1,5% у порівнянні з першим кварталом 2023 року.

Counterpoint очікує, що функції штучного інтелекту, вбудовані в телефони китайських виробників смартфонів, стимулюватимуть відновлення попиту на нові мобільні телефони. Китайські виробники пристроїв Xiaomi та Oppo інтегрували процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, призначений для додатків ШІ, у свої останні флагманські телефони.Тим часом Honor продемонструвала у своєму останньому флагманському смартфоні Magic 6 Pro функцію, яка дозволяє користувачу керувати автомобілем за допомогою очей.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.