Головна Технології Витік даних AT&T охопив близько 73 млн активних та колишніх абонентів американського телеком-гіганта

Витік даних AT&T охопив близько 73 млн активних та колишніх абонентів американського телеком-гіганта

by host

Американська телекомунікаційна компанія AT&T почала вивчати дані, опубліковані в даркнеті близько двох тижнів тому, і попередньо виявила, що витік вплинув приблизно на 8,6 млн власників активних акаунтів та 65,4 млн колишніх клієнтів.

Reuters, посилаючись на звіт AT&T, пише, що витік стався до 2019 року, однак компанія «не має доказів несанкціонованого доступу до систем». Також невідомо, надійшли дані безпосередньо від AT&T чи від одного з її постачальників.

Суттєвого впливу на роботу мереж інцидент не мав, кажуть у компанії, яка наразі вже скинула паролі для 7,6 млн активних клієнтів і підтримує зв’язок з усіма постраждалими.

Мережа AT&T охоплює близько 290 мільйонів людей у ​​США. Витік даних включає імена клієнтів оператора, їхні домашні адреси, номери телефонів, дати народження та номери соціального страхування.

Нагадаємо, торік у грудні найбільший український оператор «Київстар» зазнав масштабної кібератаки — президент компанії Олександр Комаров назвав її «найбільшою у світі хакерською атакою на телеком-інфраструктуру». Зазначалось, що перші спроби проникнення в систему хакери, ймовірно російського ГРУ Sandworm, здійснили ще в березні 2023-го. Без зв’язку та інтернету на кілька днів залишились понад 24 млн абоненти оператора. Аби компенсувати втрати клієнтам «Київстар» скасував абонплату на місяць — це обійшлося у 3,6 млрд грн.

За даними Держспецзв’язку, кількість кібератак на українські компанії, урядові організації та сектор безпеки та оборони у 2023 році виросла на 15,9%. У 2024 році атаки продовжились — у січні постраждав дата-центр «Парковий», через що частково не працювали сервіси «Нафтогазу», «Укрпошти» та «Укрзалізниці», а також система перетину кордону «Шлях».

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.