Головна Технології Витік специфікацій Exynos 2500 — процесор для флагманських смартфонів Samsung наступного року

Витік специфікацій Exynos 2500 — процесор для флагманських смартфонів Samsung наступного року

by host

З’явився витік інформації про майбутній процесор Exynos 2500, який має бути використаний у сімействі Galaxy S25 через рік та прийде на зміну Exynos 2400, який встановлюють (на певних ринках, включно з Україною) у новопредставлені флагмани Samsung — Galaxy S24 та Galaxy S24+.

Процесор нібито збереже 10-ядерну конфігурацію Exynos 2400, але 2500 використовуватиме майбутні процесорні ядра ARM, передає GSM Arena. Його вироблятимуть за 3-нм техпроцесом Samsung другого покоління (3-нм GAP/SF3), на відміну від актуального 3-нм техпроцес TSMC.

Exynos 2400: процесор для лінійки Samsung Galaxy S24 деталізовано — 10 ядер, 3,2 ГГц

Процесор Exynos 2500 матиме одне ядро Cortex-X5 з тактовою частотою 3,2 ГГц або вище, три ядра Cortex-A730 з тактовою частотою від 2,3 ГГц до 2,5 ГГц, два додаткових ядра Cortex-A730 і чотири ядра Cortex-A520, орієнтованих на ефективність. Що стосується графічного процесора, то Exynos 2500 може бути оснащений AMD Xclipse 950 на основі RDNA, що буде кроком вперед у порівнянні з Xclipse 940 в Exynos 2400.

Відмітимо, що на злитому скриншоті вище використовується формулювання Dream Chip, такий ребрендинг Samsung офіційно спростувала.

Оновлено: Samsung спростувала повідомлення щодо ребрендингу процесорів Exynos на Dream Chip

 

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.