Головна Технології WhatsApp готує власну систему обміну файлами — аналог AirDrop з «фішкою» Monobank

WhatsApp готує власну систему обміну файлами — аналог AirDrop з «фішкою» Monobank

by host

WhatsApp, схоже, працює над функцією, яка дасть змогу людям обмінюватися файлами на пристроях, які знаходяться поруч один з одним.

Як повідомляє WABetaInfo, бета-версія (2.24.2.20) WhatsApp для Android має функцію обміну файлами, яка працює на пристроях, що знаходяться поруч. Обидва фігуранти обміну повинні відкритий екран People Nearby (Люди поруч). Якщо в телефонній книзі користувачів немає номера телефону іншої людини поблизу, їхні пристрої не будуть видимими один для одного.

WhatsApp готує власну систему обміну файлами — аналог AirDrop з «фішкою» Monobank

Щоб створити запит на спільний доступ, один з двох людей, які хочуть поділитися файлами бездротовим способом, повинен відкрити екран People Nearby і потрясти своїм пристроєм, передає SamMobile. Це нагадує застосунок для обміну файлами для iPhone під назвою Bump, який був популярним у 2011 році, а також спосіб переведення коштів від Monobank. Судячи з усього, мова про підтримку файлів, розміром до 2 ГБ. Ця функція все ще тестується і може бути випущена для користувачів WhatsApp пізніше цього року.

Схоже на те, цей метод обміну файлами може бути корисним лише при обміні файлами між пристроями Android та iPhone. В іншому випадку, нативні методи обміну файлами на Android (Quick Share) і iOS (AirDrop) є простішими й швидшими у використанні.

WhatsApp запустив голосові повідомлення з функцією «самознищення»

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.