Головна Технології WhatsApp планує розмістити Meta AI прямо в рядку пошуку

WhatsApp планує розмістити Meta AI прямо в рядку пошуку

by host

Популярний месенджер WhatsApp працює над розміщенням Meta AI прямо в рядку пошуку.

Про це повідомило видання WABetaInfo, яке помітило цю функцію в новому бета-оновленні Android WhatsApp.

Нова функція дозволить користувачам вводити свої запити безпосередньо в рядку пошуку.

Крім того, WhatsApp пропонуватиме деякі підказки для покращення взаємодії. Ввівши свої запитання або команди, користувачі зможуть швидко розпочати розмову з Meta AI.

WhatsApp планує розмістити Meta AI прямо в рядку пошуку

Таким чином, інтеграція запитів Meta AI у панель пошуку є суттєвим покращенням взаємодії з користувачем з точки зору ефективності.

Переваги апдейту

Користувачі тепер можуть швидко отримувати інформацію, звертатися за допомогою або виконувати завдання. Такий підхід не тільки економить час, оскільки користувачам не потрібно безпосередньо відкривати чат Meta AI, але також підвищує зручність, роблячи доступ користувачів до можливостей Meta AI легшим

Функція перебуває на стадії розробки та буде доступна в майбутньому оновленні застосунку.

Нагадаємо, нещодавно Meta запустила створення чат-ботів з ШІ для Instagram, Facebook і WhatsApp.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.