Головна Технології Windows 11 знов «пожирає» потужність процесора — Microsoft знає, але поки нічого не зробила

Windows 11 знов «пожирає» потужність процесора — Microsoft знає, але поки нічого не зробила

by host

Червневі збірки Windows 11 Insider страждають від підвищеного використання процесора, і розв’язання цієї проблеми поки що немає. Учасники інсайдерської програми підозрюють ц цьому Microsoft Cross Device Service — програму взаємодії смартфона та ПК. Microsoft знає про проблему, але вже понад тиждень не виправила її.

Про цю проблему вперше повідомили 5 червня 2024 року на форумах Microsoft. Підвищене навантаження на процесор зникає, якщо вимкнути службу Microsoft Cross Device Service. На жаль для інсайдерів Windows 11, які хотіли б використовувати службу обміну файлами між пристроями, Microsoft ще не випустила виправлення. Інженер Microsoft Дженніфер Джи відповіла одному з них: «Дякуємо за ваше терпіння, ми визначили причину та працюємо над її виправленням» — але його ще нема.

Є припущення, що ця помилка з’явилася через нові покращені функції служби взаємодії пристроїв у Windows 11. Вона дозволяє ПК легше синхронізуватися з телефоном для обміну файлами тощо. Підтримка Phone Link була визначена як найімовірніша причина, але старіші зміни, внесені до Cross Device Service у більш ранніх білдах, також можуть бути відповідальними.

Користувачі вчергове відзначають, що Microsoft, можливо, рухається «кудись не туди». Система використовує до 10% потужності процесора у простої, функція Recall викликає занепокоєння через безпеку. Microsoft вимушена частіше робити кроки назад з власними нововведеннями у Windows 11. Принаймні є надія, що новий «пожирач» ресурсів буде виправлений до релізу.

Погралися, й годі: Microsoft припиняє підтримку програм Android у Windows 11

Джерело: Tom`s Hardware

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.