Головна Технології X вам не Twitter. Сайт Маска автоматично змінює посилання з «Twitter.com» на «X.com», аби люди нарешті звикли до нової назви

X вам не Twitter. Сайт Маска автоматично змінює посилання з «Twitter.com» на «X.com», аби люди нарешті звикли до нової назви

by host

Іноді про це легко забути, але технічно Twitter більше не існує.

Минулого літа Ілон Маск змінив назву компанії на «X». Але:

  • Основне доменне ім’я соцмережі — Twitter.com.
  • На платформі все ще є кілька офіційних сторінок зі словом «Twitter» у назвах.
  • Ну і більшість людей все ще називають соцмережу по-старому (так само дописи лишились твітами, а репости — ретвітами).

Одним з останнім оновлень, яким керівники соцмережі намагаються заохотити людей до нової назви, стала автоматична зміна посилань у дописах — з «Twitter.com» на «X.com», повідомляє сайт Mashable.

Фактично людина вводить «Twitter.com», публікує допис і посилання відображається на платформі як «X.com».
Фактично людина вводить «Twitter.com», публікує допис і посилання відображається на платформі як «X.com».

Чому це небезпечно? Якщо припустити, що хтось обрав собі доменне ім’я «NetfliTwitter.com», то у дописі посилання відображатимуться як «Netflix.com» — популярний стримінговий сервіс. Це ідеальний сценарій для тих, хто хоче вдатися до фішингових кампаній.

Приклад не гіпотетичний — користувач X @yuyu0127_ швидко зареєстрував доменне ім’я «NetfliTwitter.com», щоб запобігти його використанню, і розмістив попередження про потенційні проблеми в змінах X.

«Цей домен було придбано, щоб запобігти його використанню в зловмисних цілях», — йдеться у заголовку акаунту «NetfliTwitter.com».

За словами деяких користувачів, зміна також торкнулася старіших публікацій, і вперше була помічена у додатку X для iOS.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.