Головна Технології Японія більше не вимагатиме подання офіційних документів на застарілих дискетах і CD

Японія більше не вимагатиме подання офіційних документів на застарілих дискетах і CD

by host

Японія — інноваційна країна, яка лідирує у багатьох технологічних областях, однак її державна система настільки бюрократизована, що до цього часу вимагала від підприємств надавати офіційні документи на дискетах та компакт-дисках.

У 2022 році міністр з цифрових питань Японії Тао Коно закликав припинити цю застарілу практику — одним з перших перехід здійснило Міністерство економіки, торгівлі та промисловості й оголосило, що після 2024 року не вимагатиме від підприємств подавати дані на дискетах (те саме стосується й CD) відповідно до 34 постанов.

Перехід ускладнюють велика кількість нормативних документів, які передбачають використання дискет, компакт-дисків чи мінідисків для подання документів, і потребують оновлення — команда Коно під час аудиту виявила близько 1900 таких протоколів у департаментах, що охоплюють такі ключові галузі, як комунальні послуги, гірничодобувна промисловість, виробництво літаків чи зброї тощо.

Водночас прискорити процес може відсутність дискет (Sony, останній великий виробник, припинила їх продаж у 2011 році) чи обмеження для розміру файлів, які вони можуть вмістити.

Ще у 2022 році у США існував доволі активний бізнес з виробництва гнучких дисків, який на той час отримував замовлення з усього світу — від авіакомпаній, медичних закладів та промислових підприємств.

Джерело: Engadget

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.