Головна Технології Японія позбавилася дискет — скасовані 1034 нормативних акти

Японія позбавилася дискет — скасовані 1034 нормативних акти

by host

Японія — це не тільки ультрасучасні швидкісні поїзди та туалети з самоочищенням. Зворотна сторона прогресу полягала в тому, що нормативні акти країни зобов’язували держустанови користуватися гнучкими магнітними дисками, відомими як дискети. Схоже, японське Цифрове агентство нарешті поклало край цьому анахронізму.

В Японії скасували 1034 правила, які нав’язують використання дискет, включно з одним екологічним обмеженням, пов’язаним з переробленням транспортних засобів. Цифрове агентство було створене під час пандемії COVID-19. Тоді спроби розгорнути загальнонаціональне тестування та вакцинацію показали, що уряд Японії все ще використовує застарілу техніку та паперову документацію.

«Ми виграли війну з дискетами 28 червня!», — заявив міністр цифрових технологій Таро Коно, який після вступу на посаду у 2022 році активізував війну проти застарілих накопичувачів та пристроїв, таких як факси.

Ймовірно, у світі зараз є багато людей, які ніколи не користувалися дискетами та навіть не бачили їх наживо. Магнітні диски були досить популярні в 1970-х і 1990-х роках — вони використовувалися для передачі даних між комп’ютерами, не під’єднаними до мережі. Застаріла технологія почала занепадати приблизно два з половиною десятиліття тому, коли мережі, інтернет та флеш-накопичувачі стали популярнішими.

У 1998 році Apple стала однією з перших компаній, які рухалися до майбутнього без дискет, з випуском iMac G3 без флопі-привода. Внутрішні документи розповідають, що Intel мала намір позбутися дискет ще у 2001 році. Sony, яка займала близько 70% ринку 3,5” дискет, у 2010 році оголосила про припинення їхнього продажу.

Ми поговорили з останнім продавцем дискет. Ви здивуєтесь, але вони все ще мають попит

Джерело: Reuters

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.