Головна Технології єдиний вхід, спільні панелі та робота з кодом

єдиний вхід, спільні панелі та робота з кодом

by host

Відомі платформи для розробників GitHub і JFrog оголосили про партнерство, яке передбачає глибшу інтеграцію між сервісами.

Як повідомляє Techcrunch, завдяки цьому девелопери зможуть оптимально керувати як репозиторіями вихідного коду на GitHub, так і репозиторіями бінарних файлів.

Інтеграція забезпечить:

  • відстеження коду від джерела до бінарних пакетів на обох платформах;
  • підтримку єдиного входу;
  • уніфіковані структури проєкту, включаючи зіставлення ролей.

Пізніше з’явиться уніфікована інформаційна панель зі спільними інструментами безпеки GitHub і JFrog.

Ця інтеграція не є чимось сенсаційним — обидві компанії працюють у просторі DevOps. Як виявилося, близько половини клієнтів JFrog також є користувачами GitHub.

«По суті, цю співпрацю, цей шлюб, не потрібно пояснювати нашим клієнтам, тому що вони тут: вони тут або за вихідним кодом, або за бінарними файлами — і ця кооперація полегшить їм життя», — заявив CEO і співзасновник JFrog Шломі Бен Хаїм.

CEO GitHub Томас Домке Домке зазначив, що в перспективі GitHub планує надати Copilot більше функцій, наприклад сервіс Sentry.

Також важлива й інтеграція безпеки: як правило юзери користуються і GitHub і JFrog, але дві різні інформаційні панелі перевіряти вони не хочуть.

Повідомляється, що в найближчому майбутньому компанії планують ще більше поглибити інтеграцію. Про подальші плани вони повідомлять на конференції JFrog swampUP у вересні.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.