Головна Технології «Євробачення-2024» можна буде безплатно дивитись в «Київстар ТБ»

«Євробачення-2024» можна буде безплатно дивитись в «Київстар ТБ»

by host

Платформа кіно та телебачення «Київстар ТБ» забезпечить можливість перегляду «Євробачення-2024» без додаткової плати незалежно від мобільного оператора чи інтернет-провайдера.

Перший півфінал «Євробачення-2024» відбудеться 7 травня у місті Мальме, Швеція. Подія транслюватиметься у прямому ефірі на телеканалі «Суспільне Культура». Вона розпочнеться о 22.00 за Київським часом.

«Київстар ТБ» надає вільний доступ до перегляду цієї події для авторизованих користувачів. Щоб авторизуватись потрібно просто ввести свій номер телефону у відповідному полі. Після трансляції глядачі можуть переглянути подію також і в записі на платформі.

Переглядати контент на «Київстар ТБ» з одного акаунту можна одночасно на 5 пристроях: смартфоні, телевізорі, планшеті, ноутбуці та ТВ-приставці.

Україну на «Євробаченні-2024» представлятиме дует alyona alyona & Jerry Heil. Вони виступатимуть 7 травня у першому півфіналі під номером 5. Дует виконає пісню Teresa & Maria, з якою учасниці змагатимуться за вихід у фінал. У першому півфіналі, окрім України, також виступлять Кіпр, Сербія, Литва, Ірландія, Польща, Хорватія, Ісландія, Словенія, Фінляндія, Молдова, Азербайджан, Австралія, Португалія та Люксембург.

Голосування «Євробачення-2024» відбудеться на декількох платформах:

  • у мобільному застосунку Eurovision Song Contest, який доступний для ОС Android, iOS або Windows. У додатку зможуть голосувати глядачі із країн, які не беруть участь у півфіналі;
  • телефоном та/або SMS можуть віддати свій голос країни-учасники за номерами, що будуть оголошені під час трансляції;
  • на сайті esc.vote можуть проголосувати країни, які не беруть участь.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.