Головна Технології YouTube оновив політику — заборонені ШІ-генеровані відео, які «‎реалістично імітують» померлих або побитих дітей, а також жертв злочинів і смертей

YouTube оновив політику — заборонені ШІ-генеровані відео, які «‎реалістично імітують» померлих або побитих дітей, а також жертв злочинів і смертей

by host

YouTube змінив власні правила щодо переслідувань і кіберзалякування у відповідь на поширення ШІ-контенту про гучні кримінальні справи, який зображує людей з подальшим описом насилля. На деяких відео присутні реалістичні голоси дітей, а сім’ї жертв вже назвали такі ролики «‎жахливими».

Відтепер на відеоплатформі подібний контент заборонений — його описують із формулюванням: «‎такий, що реалістично імітує померлих або побитих дітей, а також жертв злочинів або смертельних подій».

За порушення передбачене попередження та вилучення контенту з каналу, а також тимчасове обмеження користувача у діях на платформі. Наприклад, за першого попередження користувач не зможе завантажувати відео протягом тижня, а за повторного, протягом 90 днів, штрафні санкції збільшать із можливістю повного видалення каналу.

У США соцмережі заробили $11 млрд на показі реклами неповнолітнім — найбільший дохід в Instagram, YouTube та TikTok

Раніше YouTube дозволив монетизувати відео з тверкингом та грудним вигодовуванням, а також оновив правила щодо використання ШІ на платформі — студії зможуть видаляти контент, який імітує голоси чи музику артистів, а автори тим часом будуть зобов’язані позначати контент, для створення якого використовувались генеративні технології.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.