Головна Технології YouTube посилює боротьбу із сторонніми застосунками, які блокують рекламу

YouTube посилює боротьбу із сторонніми застосунками, які блокують рекламу

by host

YouTube продовжує боротьбу з блокуванням реклами. В червні минулого року сервіс провів невеличкий експеримент з цього приводу, потім в жовтні розпочав повноцінну атаку на блокувальними реклами. Тепер компанія вкотре посилює обмеження в цій сфері.

YouTube оголосив, що почне застосовувати політику заборони блокування реклами щодо сторонніх програм, які порушують Умови використання YouTube. У цьому випадку YouTube вживає термін «програми блокування реклами», хоча можна припустити, що сторонні програвачі з вбудованим блокуванням реклами також можуть бути ціллю нових обмежень.

Застосунки блокування реклами, такі, як AdGuard, дозволяють відкривати YouTube у застосунку, де можна переглядати відео без реклами. Тепер це вже буде неможливо. Якщо ви спробуєте використати це обхідне рішення, ви матимете проблеми з буферізацією відео та побачите повідомлення про помилку «Цей вміст недоступний у цій програмі».

YouTube підкреслює, що його умови не дозволяють стороннім застосункам вимикати рекламу, «оскільки це заважає автору отримати винагороду за перегляди, а реклама на YouTube допомагає підтримувати творців і дозволяє мільярдам людей у всьому світі користуватися сервісом потокової передачі».

У випадку, якщо користувачам заважає реклама на YouTube, сервіс пропонує платну версію YouTube Premium за 99 грн в місяць.

Джерело: gsmarena

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.