Головна Технології YouTube припинив показувати рекомендації після виходу з акаунту Google та в режимі інкогніто

YouTube припинив показувати рекомендації після виходу з акаунту Google та в режимі інкогніто

by host

Натомість користувачам демонструють домашню сторінку без відео та порад до перегляду.

Раніше рекомендації в YouTube демонструвались навіть в анонімному режимі чи після виходу з акаунту Google, однак нині користувачам просто показують домашню сторінку відеоплатформи із повідомленням: «Щоб почати, скористайтесь пошуком».

Рекомендації YouTube в анонімному режимі

Як зазначає Bleeping Computer, який протестував оновлення на різних комп’ютерах, пропозиції не з’являються навіть якщо попередньо ввести кілька запитів.

Деякі користувачі, які попередньо очистили історію пошуку та переглядів або взагалі вимкнули налаштування історії, пишуть на X, що також не бачать жодних рекомендацій — навіть при вході у систему. 

Можливо, YouTube таким чином наполягає на активації історії переглядів, однак в компанії поки офіційно не прокоментували оновлення.

Оновлення, на яке ми заслужили: YouTube дозволив фільтрувати відео за кольорами

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.