Головна Технології YouTube тестує інтеграцію реклами на стороні сервера, щоб ефективніше протидіяти блокувальникам реклами

YouTube тестує інтеграцію реклами на стороні сервера, щоб ефективніше протидіяти блокувальникам реклами

by host

Розробник розширення SponsorBlock, призначеного для пропуску спонсорованих фрагментів відео, заявив, що YouTube експериментує з інтеграцією реклами на стороні сервера.

Це має означати, що тепер реклама є частиною відео, яке транслюється на ваш пристрій, а не доставляється окремо у вебклієнт або мобільний клієнт. Поточний підхід дозволяє блокувальникам реклами перехоплювати її та обмежувати демонстрацію реклами. Надалі рекламу не можна буде відрізнити від відео, адже вона буде його невіддільною частиною, а не окремим елементом.

У випадку SponsorBlock це означає, що «усі мітки часу зсуваються часом реклами».

Інтеграція  реклами на стороні сервера стане значною проблемою для повних блокувальників реклами, з якими YouTube почав боротися різними способами ще з минулого року. Після розширень для браузера Google націлилася на сторонні клієнти, які популярні на мобільних пристроях.

У червні минулого року платформа обмежила кількість переглядів до трьох роликів для користувачів, які використовують блокувальник реклами, у листопаді почала доволі агресивно уповільнювати весь сайт, а згодом посилила обмеження на більшу кількість користувачів. Ситуація змінюється, якщо блокувальник вимкнути. Як завжди, користувачам пропонується підписатися на YouTube Premium, щоб не бачити реклами та мати інші переваги. Індивідуальна передплата YouTube Premium в Україні коштує 99 грн на місяць (студентська 59 грн), тоді як сімейний план YouTube Premium на 6 осіб — 149 грн на місяць.

Наразі це нововведення все ще тестується, і деякі користувачі вже стикаються з проблемою. Однак воно ще не отримало широкого поширення.

Джерело: 9to5google

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.