Головна Технології За 2 роки в Японії з’являться літаючі базові станції мобільного зв’язку – вони забезпечать покриття важкодоступних регіонів

За 2 роки в Японії з’являться літаючі базові станції мобільного зв’язку – вони забезпечать покриття важкодоступних регіонів

by host

Завдяки дочірній компанії Airbus AALTO та консорціуму на чолі з японським оператором мобільного зв’язку NTT Docomo, у 2026 році над Японією з’являться базові станції мобільного зв’язку повітряного базування. Щоб реалізувати цей проєкт, консорціум, до якого входять Space Compass, Mizuho Bank, Development Bank of Japan з NTT Docomo на чолі, інвестує $100 млн в AALTO.

AALTO є виробником Zephyr High Altitude Platform Station (HAPS) – безпілотника з нерухомим крилом на сонячних батареях, призначеного для роботи в стратосфері, де він забезпечує мобільне підключення та сервіси спостереження Землі. Технологія розроблялася понад 20 років і за цей час покращилася від тривалості польоту близько 6 годин на висоті 9000 метрів до здатності залишатися на висоті 20 000 метрів протягом 90 днів.

За словами AALTO, грошові вливання дозволять розширити охоплення операторів мобільних мереж, зменшити прогалини в охопленні мережі та забезпечити підтримку системи реагування Японії на стихійні лиха.

В Space Compass вважають, що повітряні мережі можуть розв’язати проблеми з підключенням до важкодоступних районів, яких Японія має багато завдяки своїй гірській місцевості.

Скорочення населення Японії також є одним з мотивів реалізації цього проєкту. Очікується, що це найбільше вплине на сільські райони, які все ще потребуватимуть таких послуг, як телемедицина, дистанційна освіта та онлайн-економічна діяльність, а також надійні канали сповіщення у випадку надзвичайної ситуації. Без такого підключення ці групи населення ризикують стати жертвами цифрового розриву.

Space Compass вже давно співпрацює з AALTO стосовно демонстраційних польотів і для включення дронів і супутників у ширшу космічну інфраструктуру ICT, яку NTT назвала «Космічна інтегрована обчислювальна мережа» (Space Integrated Computing Network).

Джерело: theregister

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.