Головна Технології За розширені оновлення безпеки Windows 10 компаніям доведеться платити від $61 за перший рік

За розширені оновлення безпеки Windows 10 компаніям доведеться платити від $61 за перший рік

by host

Microsoft припиняє підтримку ОС Windows 10 з 14 жовтня 2025 року. Для тих користувачів (в основному, корпоративних), які з певних причин не зможуть перейти на новішу версію ОС, але й надалі потребуватимуть безпечного робочого середовища, компанія передбачила можливість отримувати оновлення безпеки на умовах платної підписки.

Microsoft пропонуватиме розширені оновлення безпеки (Extended Security Updates ─ ESU) для користувачів Windows 10. Ціна такої пропозиції розпочинається з $61 за перший рік. Підприємствам і споживачам потрібно буде придбати ліцензії ESU для кожного пристрою з Windows 10, яким вони планують продовжувати користуватися після завершення терміну підтримки. Ціни на додаткові оновлення безпеки будуть запропоновані споживачам вперше, починаючи з Windows 10.

Для компаній перший рік ESU коштує $61. Потім ціна подвоюється до $122 на другий рік, а потім за третій рік знову подвоюється до $244. Якщо брати участь у програмі ESU на другому році, все одно доведеться також заплатити за перший рік, оскільки ESU накопичуються. Вказані ціни стосуються лише комерційних організацій, а деталі щодо цін для споживачів «будуть надані пізніше».

«Extended Security Updates не є довгостроковим рішенням, а радше тимчасовим мостом», — пояснює Microsoft. «Ви можете придбати ліцензії ESU для пристроїв Windows 10, які не плануєте оновлювати до Windows 11, починаючи з жовтня 2024 року, за рік до завершення дати підтримки».

Microsoft пропонує знижку 25% компаніям, які використовують хмарне рішення Microsoft для оновлення, наприклад Intune або Windows Autopatch. При використанні комп’ютерів та ноутбуків з Windows 10 для підключення до Windows 11 Cloud PC через Windows 365, Microsoft не стягуватиме плату за оновлення безпеки, оскільки ліцензії включені у вартість підписки на Windows 365.

Навчальні заклади отримають знижку. Microsoft пропонує ліцензію за $1 на перший рік, $2 ─ на другий рік, $4 ─ на третій рік. Не схоже, що Microsoft збирається пропонувати спеціальні знижки для споживачів.

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.