Головна Технології запуск Full Self-Driving в Європі та Китаї відкладається на 2025 рік

запуск Full Self-Driving в Європі та Китаї відкладається на 2025 рік

by host

Раніше цього року генеральний директор Tesla Ілон Маск неодноразово заявляв, що компанія готується вивести функцію Full Self-Driving (FSD) на європейський і китайський ринки до кінця 2024 року. Однак, схоже, щось пішло не так, і у Tesla виникла затримка.

Як свідчить офіційний звіт команди Tesla зі штучного інтелекту, автовиробник, ймовірно, запустить FSD в Європі та Китаї у першому кварталі 2025 року. Про це йдеться в публікації в соцмережі X, де розкривається дорожня карта виходу функції Full Self-Driving.

Звичайно, вихід FSD в Європі та Китаї відбудеться, якщо все піде за планом, і Tesla отримає всі регулятивні дозволи на обох ринках. Ілон Маск уже кілька разів відвідував Китай, щоб отримати зелене світло від місцевого уряду на спробу запустити автономне управління вже у вересні цього року. Але плани, вочевидь, змінилися.

У будь-якому випадку, дозвіл на використання FSD важливий для компанії, оскільки це може збільшити продажі в Китаї. Наразі Tesla продає пакет FSD за 64 тис. юанів (€8300), тоді як EAP (Advanced Autopilot) коштує половину цієї ціни. Але його принаймні можна використовувати в країні.

На додаток до регуляторних обмежень, Tesla може зіткнутися з іншими проблемами в Китаї, такими як величезна кількість електричних скутерів та інших немоторизованих транспортних засобів. Вони використовують ті самі автомобільні смуги, що й решта транспортних засобів. Тому FSD може зіткнутися з проблемами з транспортними засобами в жвавих китайських містах.

Джерело: arenaev

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.