Головна Технології Збій в API Bing зламав функції пошуку Copilot, ChatGPT і DuckDuckGo

Збій в API Bing зламав функції пошуку Copilot, ChatGPT і DuckDuckGo

by host

Наразі пошукові можливості ChatGPT, Copilot, DuckDuckGo та інших платформ частково не доступні через збій у роботі Microsoft, що, ймовірно, пов’язаний з програмним інтерфейсом Bing.

Сайти та служби повністю недоступні, або відповідають періодично. Повідомлення про збої почали надходити з 11:00 за Києвом.

Такі пошукові системи, як DuckDuckGo та Ecosia, які покладаються на API Bing, не можуть завантажувати результати пошуку, тоді як Microsoft Copilot довго завантажується та видає повідомлення про помилку підключення.

ChatGPT, який надає передплатникам Plus доступ до вебпошуку, так само видавав повідомлення про помилку, коли користувачі намагалися виконати пошуковий запит.

В Microsoft повідомили, що «працюють над виявленням причини проблеми». Тим часом платформа працездатності служб компанії наразі не зафіксувала жодних збоїв у роботі.

В OpenAI також підтвердили проблеми з функціями пошуку на платформі, і наразі досліджують збій.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.