Головна Технології Зірка в галузі машинного навчання та комп’ютерного зору Андрей Карпати пішов з OpenAI

Зірка в галузі машинного навчання та комп’ютерного зору Андрей Карпати пішов з OpenAI

by host

Андрей Карпати, канадський дослідник штучного інтелекту що народився у Словаччині та один із засновників OpenAI, повідомив у своєму пості на X, що він покидає компанію, яка торік зі своїм чатботом ChatGPT стала одним із найбільших гравців у найбільш гарячій нині галузі штучного інтелекту.

Привіт всім, так, я покинув OpenAI вчора. Перш за все, нічого «не сталося», і це не є результатом якоїсь конкретної події, проблеми або драми (але, будь ласка, продовжуйте конспірологічні теорії, оскільки вони дуже цікаві :)). Насправді, перебування в OpenAI протягом останнього року було дійсно чудовим — команда дійсно сильна, люди чудові, а дорожня карта захоплююча, і я думаю, що нам усім є на що з нетерпінням чекати. Мій найближчий план — працювати над моїми особистими проєктами і подивитися, що з цього вийде. Ті з вас, хто слідкує за мною вже деякий час, можливо, мають уявлення про те, як це може виглядати 😉 Будьмо!

Ця новина знаменує відхід значного співробітника з OpenAI, який є одним із провідних світових дослідників в галузі машинного навчання та комп’ютерного зору. Андрей приєднався до OpenAI минулого року вдруге, раніше був старшим директором зі штучного інтелекту в Tesla, де він відігравав ключову роль у розробці штучного інтелекту для автопілота та технології асистента водія.

Директор Tesla Autopilot Андрей Карпати залишає компанію

Андрей навчався у видатного Стенфордського вченого в галузі штучного інтелекту Фей-Фей Лі й приєднався до OpenAI як один з перших співробітників до переходу в Tesla. Нещодавно він розповів про ідею ШІ, що діятимуть як новий вид комп’ютерної операційної системи, передає Reuters.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.