Головна Технології Зловмисники знову атакують юзерів GitHub — це фішинг через OAuth

Зловмисники знову атакують юзерів GitHub — це фішинг через OAuth

by host

Серед розробників поширився новий тип фішингових атак — зловмисники видають себе за рекрутерів та команду безпеки GitHub і просять перейти за посиланням.

Як стверджує Bleeping Computer, з лютого зафіксовано вже десятки подібних випадків.

Розробникам надсилали фейкові пропозиції роботи або сповіщення від служби безпеки. В останньому випадку листи приходили від “[email protected]”.

Користувачів в них просили увійти у свої облікові записи GitHub з метою авторизації через застосунок OAuth, який запитує доступ до приватних сховищ, особистих даних користувачів і можливість видаляти будь-яке сховище.

Багато користувачів GitHub, які стали жертвами цих атак, повідомляють про відключення облікових записів та втрату доступ до всіх репозиторіїв.

Отримавши доступ до сховищ, зловмисники все видаляють, перейменовують сховище, додають файл README.me, і просять вийти з ними на зв’язок через Telegram.

Вони також стверджують, що вкрали дані перед тим, як їх знищити, і створили резервну копію, яка могла б допомогти відновити їх.

Фішингові листи перенаправляють потенційних жертв на githubcareers[.]online або githubtalentcommunity[.]online, як вперше помітив дослідник безпеки CronUp Герман Фернандес.

Реакція GitHub

«Ми хочемо нагадати нашим користувачам продовжувати використовувати наші інструменти звітування про зловживання, щоб повідомляти про будь-які образливі або підозрілі дії. Це фішингова кампанія, а не результат компрометації GitHub або його систем», — сказав один із менеджерів спільноти GitHub.

Співробітники GitHub також порадили користувачам вжити відповідні заходи безпеки:

  • Не натискати на жодні посилання і не відповідати на ці листи.
  • Ніколи не авторизовуватись через невідомі програми OAuth, оскільки вони можуть відкрити ваш обліковий запис GitHub і дані третій стороні.
  • Періодично переглядати свої авторизовані програми OAuth.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.