Головна Технології Змагання співробітників і компаній: в LinkedIn з’являться ігри

Змагання співробітників і компаній: в LinkedIn з’являться ігри

by host

Соціальна мережа для пошуку та встановлення ділових контактів LinkedIn планує додати до свого функціонала ігри.

Це підтверджують в самій компанії, повідомляє TechCrunch.

Microsoft таким чином планує збільшити час, який люди проводять в соціальній мережі.

Розробники хочуть взяти за орієнтир успіх Wordle — доволі простої гри, яка за досить короткий час стала вірусною та отримала шалений успіх.  Три перші гри на LinkedIn матимуть назви Queens, Inference і Crossclimb.

Першими майбутні новації побачили розробники, які почали знаходити код з відповідними напрацюваннями в LinkedIn. Один із них, Німа Овджі, звернув увагу на функцію ранжування компаній в рейтингу в залежно від балів їх співробітників.

Пізніше цю інформацію підтвердив і представник LinkedIn: компанія дійсно працює над іграми, але точної дати запуску ще немає.

«Ми експериментуємо з додаванням в LinkedIn ігор-головоломок, щоб трохи розважати, поглибити комунікацію та, сподіваюся, створити можливість для розмов», — заявили в пресслужбі LinkedIn.

В компанії також додали, що зображення, які з’явилися в X (екс-Twitter), не є останніми версіями. І надали останні скріни з останніми напрацюваннями.

Власник LinkedIn, Microsoft — великий гравець на ринку геймінгу. Його бізнес включає Xbox, Activision Blizzard і ZeniMax, який тільки  за минулий квартал приніс доходи $7,1 млрд доходів.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.